Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Başakşehir Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sedat ASLAN                                                                        

Tel: 0555 634 96 86 – 0212 671 60 39

Adres:İkitelli OSB Tümsan 2 San.Sit. C Bl. Kat:2 No:68 Başakşehir /İSTANBUL (Başak Konutları Metro Durağı Karşısı)

Mali müşavirlik ofisimiz muhasebe ve denetim hizmetlerinde deneyimli mali müşavir kadrosu ile sektördeki yerini almıştır. Gerek ithalat ihracat yapan şirketlerimize destek, gerekse yabancı sermayeli şirketlere fayda sağlayabilmek için ingilizce ve arapça dil bilen personeller ile çalışmaktayız.

Geçmişten kaygı duymaksızın, sürekli büyüyen ve dünyaya açılabilen firmaların başarılarının arkasında muhasebe, denetim ve kontrole verilen önemin etkili olduğunu görmekteyiz. Kurumsal firmalarda gerek büyüme sürecinde, gerek büyüme sürecine etki eden unsurların içinde muhasebe, danışmanlık, denetim ve kontrol unsurlarının büyük bir öneme sahip olduğu bilinmektedir. Firmamız sektör bazında geniş bir yelpazede, müşterilerini bilgilendirme ve yönlendirme becerisine haiz, alanında deneyimli personellerinin yanı sıra bünyesindeki Mali Müşavir ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Ülkemizde geçerli olan kanun ve tabi olunan yasal yükümlülüklerin bilinci, mevzuattaki bilgi birikimimizle, müşterilerimizin iş yerlerinde karşılaşabilecekleri ceza riskinin en aza indirilmesi, maddi ve iş gücü kayıplarının önlenmesi, muhasebe kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir.

Piyasa bilgisi, ticari anlayışı ve hizmet sektöründeki deneyimleri ile beslenen, birinci sınıf muhasebe ve danışmanlık hizmetini sunarak, yasal mevzuatın gerekli gördüğü tüm çalışmaları yapmanın yanı sıra, müşterilerimize artı değer kazandıracak eğitim ve sunumlarla bilgilerini güncel tutmak, karşılaşabilecekleri riskleri en aza indirmek öncelikli taahhüdümüz ve varlık nedenimizdir.

Ticari iş hayatınıza başlamadan önce konusunda uzman bir mali müşavir ile çalışmanız yakın zaman veya ileride doğabilecek cezaları önlemenizde size fayda sağlayacaktır.

Misyonumuz

Başakşehir Mali Müşavirlik Bürosu olarak müşterilerimize yasal ve yönetimsel konularda rehberlik etmek, yasal sorumluluklarını tam ve zamanında ifa etmelerini sağlamak, karlılık ve verimliliğe yönelik önerilerle işlerini istikrarlı bir şekilde büyütmelerine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Başakşehir Mali Müşavirlik Bürosu olarak Dünya’da ortaya çıkan hızlı gelişmelere ayak uydurmak için, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen lider kurum olarak, ülkemizin sahip olduğu potansiyeli olumlu şekilde harekete geçirip, bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel, işveren ve çalışan kesimin ihtiyacına uygun kaliteli hizmet vererek, çalışma hayatında devlet adına, muhasebe ve denetim hizmetlerini sağlayan bir merkez haline gelmek istemekteyiz.

İlke ve Değerlerimiz
Güleryüz
Mesleğimizi sevmek
Meslektaşlarımıza Saygı
Dürüstlük
Girişimcilik
İleri Görüşlülük
Dinamizm
Özveri
Günceli takip
Çevreye Saygı

İletişim:
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sedat Aslan
Adres:İkitelli OSB Tümsan 2 San.Sit. C Blok Kat:2 No:68       Başakşehir/İSTANBUL (Başakkonutları Metro Durağı Üstü)
Tel: 0555 634 96 86 – 0553 012 84 84