Anasayfa » AnasayfaSlider » Başakşehir Mali Müşavirlik Ofisi

Başakşehir Mali Müşavirlik Ofisi

Başakşehir Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri olarak; müşterilerimizin beklentilerine istenilen kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme, eğitim ve geliştirme çabasındadır.

Başakşehir Mali Müşavirlik ve Denetim hizmetleri olarak İstanbul Başakşehir’deki Mali Müşavirlik büromuzda deneyimli çalışanlar ve mali müşavirimizle, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin heryerine muhasebe ve denetim hizmeti sunmaktadır.

Mali müşavirlik kadromuz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder. Büromuz müşterilerinin vergisel işlemlerini hatasız yapmakta ve mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek eksiksiz bir şekilde bilgilendirmektedir.

Ayrıca müşterilerimize işletmelerinde karlılık ve verimliliği artırıcı öneriler sunmak, işveren ve çalışan kesimin ihtiyacına uygun,devlet adına, muhasebe ve denetim hizmetlerini sağlayan bir merkez haline gelmek istemekteyiz. Aynı zamanda ingilizce ve arapça dil bilen personeller ile çalışmaktayız.

İş hayatınıza başlamadan önce ve sonraki dönemlerde konusunda uzman bir mali müşavir ile çalışmanız ileride doğabilecek cezaları önlemenizde size fayda sağlayacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Yabancı Ortak Bulunması Halinde Dikkat Edilecek Hususlar