Anasayfa » Mali müşavir istanbul

Mali müşavir istanbul

İkitelli OSB Aykosan San.Sit.Çarşı Bl.6.Giriş No:231 Başakşehir/İstanbul (İkitelli Sanayi Metro Durağı Karşısı)

0212 407 1 222 – 0553 012 84 84

e-mail: aslan.muhasebe@yandex.com    aslanmuhasebe1@gmail.com

 

Aslan Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri olarak; müşterilerimizin beklentilerine istenilen kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme, eğitim ve geliştirme çabasındadır.

Aslan Mali Müşavirlik ve Denetim hizmetleri olarak İstanbul’daki mali müşavirlik büromuzda deneyimli çalışanlar ve mali müşavirimizle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin heryerine muhasebe ve denetim hizmeti sunmaktadır.

Mali müşavirlik kadromuz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder. Büromuz müşterilerinin vergisel işlemlerini hatasız yapmakta ve mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek eksiksiz bir şekilde bilgilendirmektedir.

Ayrıca müşterilerimize işletmelerinde karlılık ve verimliliği artırıcı öneriler sunmak, işveren ve çalışan kesimin ihtiyacına uygun,devlet adına, muhasebe ve denetim hizmetlerini sağlayan bir merkez haline gelmek istemekteyiz. Aynı zamanda ingilizce ve arapça dil bilen personeller ile çalışmaktayız.

İş hayatınıza başlamadan önce ve sonraki dönemlerde konusunda uzman bir mali müşavir ile çalışmanız ileride doğabilecek cezaları önlemenizde size fayda sağlayacaktır.